Realizacje

Biuro Rachunkowe "Hossa"


Adres: www.biuro-hossa.eu

Strona biura rachunkowego w Rybniku. "Hossa" to kameralne biuro rachunkowe, dzięki czemu klienci mają dobry kontakt z właścicielką i mogą liczyć na indywidualne traktowanie. Niskie koszty prowadzenia firmy sprawiają, że może ona zaoferować atrakcyjne ceny na wszystkie usługi. Wdrożony system Drupal 6 umożliwił dodawanie i zarządzanie slajdami na stronie głównej oraz obsługę zgłoszeń poprzez formularz zapytania ofertowego.
 

Centralne Odkurzacze

Adres: www.centralne-odkurzacze.rybnik.pl

Strona dystrybutora systemów centralnego odkurzania w Rybniku. Od początku swojej działalności firma zajmowała się montażem oraz sprzedażą akcesoriów do Systemów Centralnego Odkurzania firmy BEAM USA, prekursora w tej dziedzinie i zarazem największego dystrybutora tych urządzeń na świecie. Współpracując z BEAM Polska, firma stosowała i stosuje wyłącznie materiały zalecane w technologii dystrybutora - co jest gwarancją niezawodnego i długoletniego działania systemu. Nowa strona została zbudowana w oparciu o system Drupal 6. Spośród różnych funkcjonalności strony na uwagę zasługuje porównywarka jednostek centralnych.

 

Fitness Centrum

Adres: www.fitnesscentrum.com.pl

Strona klubu fitness w Piastowie. Klub istnieje od maja 1997 roku a jego oferta obejmuje: siłownię, aerobik, sporty walki, saunę, solarium oraz terapie odchudzające. Wdrożenie systemu Drupal 6 umożliwiło szybkie i łatwe wprowadzanie nowości, promocji, instruktorów, grup cennika oraz działów oferty. Uruchomiony został również newsletter, za pomocą którego stali klienci klubu mogą być informowani o nowych promocjach.

 

Klasztor Benedyktynów w Lubiniu

Adres: www.benedyktyni.net

Perła wśród niziny" - to trafne i w pełni uzasadnione określenie zabytkowego zespołu opactwa lubińskiego, przechowującego w swych starożytnych murach echo sprzed dziewięciu wieków. Zgodnie z tradycją pochodzącą od św. Benedykta, miłośnika wyżyn, wznoszą się owe czcigodne mury na ostatnim garbie wysoczyzny kaliskiej, spływającej łagodnymi fałdami ku nizinie poznańskiej. Położenie to sprawia, że smukła i strzelista wieża kościelna ozdobiona podwójnym prześwitem jest z daleka widoczna w całej okolicy, dodając jej swoistego uroku. Uruchomienie nowej strony klasztoru objęło swym zakresem: stworzenie projektu graficznego, uruchomienie systemu CMS i instalację forum dyskusyjnego. Wdrożenie systemu Drupal 6 zostało przeprowadzone przez naszą firmę a prace związane z projektem graficznym oraz forum dyskusyjnym zapewniła firma Difronte.

 

Biuro Rachunkowe "Duet"

Adres: www.biuroduet.pl

Biuro Rachunkowe "DUET" istnieje na rynku od 1991r. Specjalizuje się w pełnej obsłudze podatkowej i księgowej firm. Oferowane usługi skierowane są do wszystkich osób prowadzących działalność gospodarczą. Biuro posiada praktyczne doświadczenie w prowadzeniu spółki z o.o., cywilnej, akcyjnej, jawnej, osób fizycznych, także spółek prawa handlowego będące w trakcie likwidacji lub upadłości. We wdrożeniu postawiono nacisk na łatwość obsługi systemu zarządzania treścią i przejrzystość szaty graficznej.  Wykorzystano system Drupal 6.

 

Karczma Kubalonka

Adres: www.kubalonka.pl

Karczma Kubalonka znajduje się w przepięknym miejscu widokowym przy malowniczej trasie turystycznej zwanej "Pętlą Beskidzką", w połowie drogi między Wisłą a Istebną. Podczas wdrożenia położono duży nacisk na część graficzną strony WWW - w nagłówku znalazł się odręcznie wykonany rysunek budynku a wszystkie ozdobniki są autentycznymi elementami wystroju karczmy.  Ponadto wykorzystano charaketrystyczną czcionkę dobrze oddającą klimat swojskości. Na stronie znalazła sie również moderowana księga  gości oraz praktyczny przewodnik turystyczny po okolicznych atrakcjach. Wdrożenie zostało oparte na systemie Drupal 6.

 

TQMsoft

Adres: www.tqmsoft.com

Portal firmy TQMsoft, która oferuje szkolenia, konsultacje i dedykowane oprogramowanie komputerowe wspomagające zarządzanie organizacją przedsiębiorstw. Zasadnicze wdrożenie dotyczyło dwóch obszarów działalności - oferty szkoleniowej oraz oferty na specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie. Poszczególne działy zostały zainstalowane na oddzielnych domenach. Głównym elementem portalu jest zaawansowana wyszukiwarka szkoleń umożliwiająca filtrowanie oferty wg słów kluczowych, tematyki, branży, stanowiska, lokalizacji czy terminu szkolenia. Inne ważniejsze funkcje portalu to: generowanie PDF z wypełnionego formularza zgłoszenia na szkolenie, eksport harmonogramu szkoleń do Outlooka  oraz kontekstowe linki prowadzące do skojarzonych treści. System zarządzania treścią został oparty na platformie Drupal 6.

 

U Jędrusia

Adres: www.u-jedrusia.pl

Strona firmowa jednego z największych w Polsce producentów wyrobów garmażeryjnych świeżych i mrożonych oraz sałatek i surówek. Producent oferuje dziesiątki artykułów produkowanych na bazie wielowiekowej tradycji kuchni staropolskiej. Wyroby "U Jędrusia" dostępne są we wszystkich sklepach największych sieci hipermarketów oraz hurtowniach. Na stronie przedstawiono wyczerpującą ofertę handlową podzieloną na główne kategorie i ułożoną według rodzaju składników. Strona została przygotowana do obsługi wielu wersji językowych.  System zarządzania treścią został oparty na platformie Drupal 6.

 

Kolonie na 5

Adres: www.koloniena5.pl

Strona organizatora kolonii i wyjazdów tematycznych dla fanów Harry'ego Pottera, Władcy Pierścieni, oraz miłośników bieszczadzkich wędrówek, przygotowane i opracowane pod okiem zarówno wybitnych pedagogów z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodych ludzi ogarniętych pasją rozwijania wyobraźni, zainspirowanych literaturą fantastyczną i baśniową. Do wdrożenia został wybrany Drupal w wersji 6. Treść została podzielona na trzy zasadnicze części - galerię zdjęć, oferty oraz ważne informacje. Część graficzna została w znacznej mierze narysowana ręcznie a jej celem nadrzędnym było stworznie klimatu bajkowości i tajemniczości.

 

Społeczne Gimnazjum w Rybniku

Adres: www.sg.rybnik.pl

Strona Społecznego Gimazjum w Rybniku prezentuje bieżące wydarzenia, którymi żyje szkoła i przedstawia ofertę edukacyjną placówki. Zawartość portalu szkolnego może być redagowana przez wiele osób (nauczycieli lub uczniów) odpowiedzialnych za poszczególne klasy i koła zainteresowań. Wiadomości mogą pełnić również rolę glarii zdjęć. Dodano wygodne przeglądanie galerii zdjęć na przestrzeni czasu a także udostępniono możliwość przyporządkowania dowolnej zawartości do dowolnego roku szkolnego. W ten sposób, na przestrzeni lat tworzy się interaktywna kronika szkolna, w której każda klasa (w danym roku szkolnym) ma swoje własne miejsce.

 

Społeczna Szkoła Podstawowa w Rybniku

Adres: www.spp.rybnik.pl

Społeczna Szkoła Podstawowa w Rybniku to portal szkolny, którego podstawowym celm jest zaprezentowanie pełnej informacji o szkole, nauczycielach i wychowankach. W ramach realizacji przygotowano projekt graficzny i wdrożono system zarządzania treścią Drupal 6. Treść jest wprowadzana przez redaktorów i dziennikarzy. Osią główną strony jest podział zawartości na poszczególne klasy co powoduje, że rodzice chętniej odwiedzają stronę szkolną.

 

Apartamenty Kamratowo

Adres: www.kamratowo.pl

Apartamenty Kamratowo w Wiśle to "domki jak z bajki", wszystkie urządzone w stylu góralskim, tak aby stworzyć prawdziwą wiślańską atmosferę. Wdrożenie systemu zarządzania treścią Drupal 5 poprzedziło przygotowanie projektu graficznego, który oddawałby ducha tego pięknego miejsca. W projekcie uwzględniono możliwość tworzenia wielojęzykowych wersji stron.

 

Koło Agroturystyczne Agrogościna w Wiśle

Adres: www.agrogoscina.pl

Koło Agroturystyczne "Agrogościna" w Wiśle jest częścią Cieszyńskiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Natura”. Ta organizacja agroturystyczna zrzesza 20 niezależnych gospodarst ulokowanych na terenie miasta Wisła w Beskidzie Śląskim. Portal turystyczny Agrogoscina.pl ma na celu podanie pełnej i aktualnej informacji o ofercie noclegowej gospodarstw agroturystycznych. W ramach realizacji przygotowano projekt graficzny, wdrożono system Drupal 5 a następnie przeprowadzono szereg bezpośrednich wywiadów, na podstawie których przedstawiono najważniejsze atrakcje agroturystyczne Wisły z podziałem na 16 grup tematycznych.

 

Letnia Szkoła Magii

Adres: www.czarodzieje.pl     Projekt zrealizowany we współpracy z firmą Tavor

Portal Czarodzieje.pl oferuje kolonie i obozy dla fanów Harry'ego Pottera organizowane pod nazwą Letnia Szkoła Magii, które odbywają się w zamkach i pałacach. Projekt Czarodzieje.pl był częścią większego projektu realizowanego dla firmy Centrum Promocji Edukacji spółka jawna w Raciborzu. Wdrożenie systemu Drupal 5 umożliwiło pełną redakcję wszystkich podstron przez redaktorów. Ważnym elementem projektu było odpowiednie przygotowanie stron pod względem optymalizacji z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych, co ułatwiło zajęcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.
 

Turystyka dla Ciebie

Adres: www.turystykadlaciebie.pl   Projekt zrealizowany we współpracy z firmą Tavor

Strona internetowa poświęcona turystyce aktywnej. To miejsce dla tych, którzy wybierając się na wakacje, chcą przeżyć fantastyczną przygodę i aktywnie wypocząć. Wdrożenie oparto na systemie Drupal 5. Redaktorzy mogą dowolnie modyfikować i dodawać nieograniczoną ilość podstron na dowolne tematy. Kaskadowe menu boczne obsługuje wiele poziomów zagłębień dając możliwość tematycznego pogrupowania rozbudowanej oferty firmy Precursor.

 

Kurs Pierwszej Pomocy BLS i EFR

Adres: www.ratownikprzedmedyczny.pl  Projekt zrealizowany we współpracy z firmą Tavor

Centrum Kształcenia Instruktorów i Ratowników EFR w Raciborzu, jest wyspecjalizowanym zespołem instruktorów uprawnionych do prowadzania szkoleń w zakresie pierwszej pomocy przedmedycznej organizuje międzynarodowe kursy dla ratowników przedmedycznych w zakresie pierwszej i drugorzędnej pomocy przedmedycznej. Do realizacji projektu został wybrany system Drupal 5.

 

Profesjonalna Szkoła Nurkowania myDive

Adres: www.nurkowaniedlaciebie.pl  Projekt zrealizowany we współpracy z firmą Tavor

Strona Profesjonalnego Centrum Nurkowego w Raciborzu. Instruktorzy i divemasterzy szkolą nurków zgodnie ze standardami największej na świecie międzynarodowej organizacji PADI. Do realizacji projektu został wybrany system Drupal 5.

 

TAVOR Studio Reklamy

Adres: www.tavor.pl

Strona firmy TAVOR Stiudio Reklamy z Raciborza. Autorski projekt graficzny został stworzony przez zleceniodawcę. Szablon został podpięty do systemu Drupal 5. Jedną z ważniejszych funkcji strony jest prezentacja portfolio firmy i publikacja nowości ofertowych.

 

Kamratówka

Adres: www.kamratowka.pl  Projekt zrealizowany we współpracy z firmą Tavor

Kamratówka to gospodarstwo agroturystyczne w Wiśle, w którym goście wypoczywają w warunkach komfortowych na miarę hotelu co najmniej trzygwiazdkowego. Ta strona to nie tylko prezentacja oferty noclegowo-gastronomicznej, ale również (a może przede wszystkim) bardzo rozbudowany przewodnik po Wiśle i okolicach. Tworzony z pasją i niezwykłą drobiazgowością. Do realizacji tego przedsięwzięcia został wdrożony system MODx CMS.

 

Szperacz Krajoznawczy Okolica.pl

Adres: www.okolica.pl

Portal turystyczny, którego celem jest przedstawienie informacji przydatnych turystom podróżującym po Polsce. Dotyczy to w szczególności prognozy pogody, godzin wschodów i zachodów słońca oraz księżyca, odległości między miejscowościami i satelitarne mapy Polski. Wszystko to sprzężone zostało z bazą 46 tysięcy polskich miejscowości, co znacznie ułatwia dotarcie do potrzebnych informacji w dowolnym miejscu Polski. Projekt zrealizowany w oparciu o framework Seagull PHP.

 

Interent w Turystyce

Adres: www.iwt.pl

Informator turystyczny powiadamiający o nowościach z branży turystycznej. W kręgu zainteresowania znajdują się wszystkie wydarzenia, które opisują wykorzystanie internetu w branży turystycznej. Rozwiązanie oparto na skrypcie Nucleus CMS.